گفتگوی بابا علیرضا و خاله غزال (1 تا 6)

چرا این درس بدرد من میخورد ؟ (Why)

من فکر می کنم هر کسی که می خواهد پدر و یا مادر بشود دوست دارد تا کودکش سالم و شاد باشد و هر پدر و مادری هر چه کار میکند با همین نیت است ما هم برای "رسا" پسرمان همین کار را کرده ایم من و مادرش.
کلاس های زیادی رفتیم و مطالعات زیادی داشتیم ، دوست داشتم عصاره تمام این تجربیات را دربست ،در اختیار کسانی بگذارم که به هر دلیلی دسترسی نداشتند.
یکی از بهترین مربیانی که به ما کمک کرد خانم غزال نصیری بودند و من تمام این تجربه را در اختیارتان خواهم گذاشت.
بزرگترین علتی که این درس بدرد شما میخورد اینست که شما میخواهید پدر و مادر خوبی باشید چه بسا در آینده این اتفاق برایتان رقم بخورد

در این دوره چه عایدم خواهد شد ؟ (What)

برای پدر و مادر خوب بودن به چه اصولی نیاز داریم؟ نگرانی های قابل تامل پدرانه در تربیت فرزند (سئوال های مهم) حسهاى مختلف بچه چقدر مهم است و چه نکاتى را همین الان لازم است بدانم؟ وقتى بچه ام گریه میکند در مغازه مثلا، فلج میشوم که چه کنم ؟ با بچه غمگین و غم بچه ام چه کنم؟ آیا باید هر راستی را به بچه گفت ؟ (مثلاً سیگار کشیدن) اسباب بازیهاى مفید را اینگونه تشخیص دهید چگونه فرزندمان را بی عرضه بار نیاوریم ؟ چگونه به سئوالات جنسی کودکمان پاسخ دهیم ؟ نحوه آموزش محافظت جنسی به کودکان
دانلود فایل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سوفی کتابخانه عمومی حضرت ابوالفضل (ع) ادیمی کيت کت - تبليغات [خخخخخخخ تُف] Kimberly روانشناسی وبلاگ پرورش شتر مرغ آموزش سئو