آموزش غیر حضوری توانگرشو ۱، ۲ و ۳

میخواهى توانگر شوى؟
ثروتهایى را که "الان" دارى بشناس،
مثل یه خنده از ته دل،
یه قلب لرزان که به موقع تکان میخورد و نه "بی موقع"
یک کسیکه همیشه  منتظرت وامیسته .
یه کارمند که پشت سرت غیرتیه هنوز،
یه مدیر که همیشه براى نگرانیهات وقت داره،
یه معلم یا شاگرد یا ارباب رجوع که واست دعا میکنه،
یه پیک موتورى تیزُبز و فرز که مسوولیت شناسه،
یه همسایه پایه تو خوشحالیها و دل گرفتنهات؛
یه دورهمى با صفا که همه با هم با صداى بلند  آواز قدیمى میخونن : شباى تابستون. 

یه مادرزن باصفا که میدونه شامى پوک بهترین افطارى توست؛
یه رفیق جونى که باهاش صدتا جوک قدیمى تکرارى هم که بگى، عشق میکنه
یه بغل مَشتى که آبلمو شى از فشار دوست داشتن به کورى چشم ابلیس.
راستى ثروتهاى الان تو چیست؟

1f29b7c6083aa9767d22b28b883610d4dd503503

تصمیم بر این میشد که درباره توانگر شدن درس بدهم، یعنى به جاى بوى کباب پخش کردن، خود کباب را لقمه کنم به مردم بدهم؛
این دروس غیر حضورى به کلى زن و مرد علاقه مند به رشد و ثروت به شیوه توانگرى کمک کرد،

چرا این درس بدرد من میخورد ؟ (Why)

حتما تا کنون انسان های موفق زیادی را دیده اید که با وجود موفقیت اما حال خوبی ندارند ، در این دوره دو جلسه ای من در مورد اینکه چگونه فکر های خوبمان را عملی کنیم و به موفقیت برسیم در حالی که حال خوب هم داشته باشیم ، صحبت میکنم، این دوره مقدمه ای بر دوره جامع توانگری است و در آن با مفهوم توانگری آشنا خواهید شد.
توانگری امری رازآلود نیست ، بر خلاف خیلی از مدرسین که میخواهند ماجرای انتقال این اطلاعات را دراماتیک نشان دهند ، قصد من انست که بگویم ما بارها به خودمان شکست میخوریم و باید این روند متوقف بشود. ما باید رویاهایمان را محقق کنیم یا یکجا بپذیریم که حدمان چقدر است. در این درس قصد من بررسی دقیق شیوه های تحقق رویا است در ایران و در انتها هم یک بحث خوشگل دارم درباره اینکه شما چگونه میتوانید یک بازار شخصی ایجاد کنید ( business model)

در این دوره چه عایدم خواهد شد ؟ (What)

چرا فکر های خوبمان را عملی نمیکنیم؟ رویا هایمان را اشتباه تعریف نکنیم مهمترین اتفاقات تاثیر گذار زندگیتان کدام بوده؟ علت از دست دادن هایتان چه بوده؟ آیا پروفایل مالی داری یا فقط فکر پول درآوردنی؟ چقدر وقت داریم ؟ به فرصت هایی که از دست دادیم فقط قکر نکنیم چه برنامه هایی امسال و سال گذشته برای خودتان تعریف کردید ؟ آیا حال خوب ملاک خوبی برای اهداف است؟ جرأت کنیم تا اهداف اشتباهمان را حذف کنیم (لیست خود را تهیه کنید) هفت ویروس سرعتگیر تحقق اهداف را بشناسید از فریب مغز و داشتن احساس رسیدن به هدف فرار کنید

دانلود فایل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Spencer تبلیغات اینترنتی CAD CAM Training Reference فروشگاه Soverign ویستا طرح اموزش شیرینی پزی سیتیا سیاره 91 نرم افزار